
Самоклеюча декоративна 3D панель Коричниве дерево цегла 700х770х5мм (363) SW-00000664
115 ₴
- Немає в наявності
- Код: SW-00000664
+380 (68) 035-96-02
0637814771
Вайбер робочийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Самоклеюча декоративна 3D панель Коричниве дерево цегла 700х770х5мм (363)
Декоративні 3D панелі на самоклеючій основі. Тепер можна легко зробити ремонт за 1 день! При цьому не потрібно шукати підрядників для ремонту, немає пилу та будівельного сміття в будинку.
Матеріал - спінений поліпропілен. Термін служби становить понад 20 років.
Переваги панелей:
- Легкий монтаж;
- Підходять для використання на нерівних поверхнях;
- Якісний утеплювач;
- Має властивості шумоізоляції та вібропоглинання;
- Можна мити;
- Не вбирають вологу та бруд;
- Гіпоалергенні;
- Незаймистий матеріал;
- М'які та безпечні для дітей;
- Не виділяють шкідливих випарів;
- Є всі необхідні сертифікати.
Самоклеючі панелі з універсальним дизайном підходять для поклейки як у приватному будинку:
- Квартира/будинок (кухня, санвузол, житлові кімнати, балкон, гардероб, передпокій).
Так і в громадських місцях:
- Магазини, паби, кафе, шоу руми, офіси, гаражі, дачі, ігрові зали.
Інструкція з монтажу декоративної 3D панелі:
- Виміряти поверхню, що обклеюється;
- Очистити стіну від пилу;
- З панелі зняти захисну плівку;
- Приклеїти панель до стіни та щільно притиснути.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | Лак |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Висота | 770 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покривна панеллю площа | 0,539 |
| Стан | Нове |
| Форма постачання матеріалу | Аркуш |
| Ширина | 700 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴


